česky/ deutsch


flexibilita
Kapela WENDY'S BAND je flexibilní co do počtu členů (hudebníků), tak se může přizpůsobit velikosti akce. Nabídky jsou různé, buď to jsou ty největší akce (městské slavnosti apod. pro 5000 i více lidí), plesy a klasické zábavy nebo i menší firemní večírky a rodinné oslavy
Můžeme nabídnout
členové
Wendy vocals, guitar, trumpet, saxophone
Frontman kapely, využívá 25. letou zkušenost na domácí, ale hlavně zahraniční scéně, jako jsou Mallorca, Kanárské ostrovy, Německo, Rakousko, Itálie. Pod jeho vedením získala kapela dobré jméno a dokladem toho jsou obsazené termíny již na rok dopředu. Žánrový obsah je velmi široký. Od valčíků přes country a pop, 80. léta až po rock.Wendy dokáže geniálně rychle navázat kontakt s publikem a správnou volbou repertoáru tak vygradovat náladu celého večera.
Lea keys, vocals, accordion
Působí v kapele 16.let. Svým přístupem se snaží o dokonalou harmonii a přiblížit se originálnímu výsledku každého songu. Svou barvou hlasu uspokojí příznivce ABBY, SHANII TWAIN a zpěvaček tzv. "středního proudu".
Regina vocals
Tato hostující zpěvačka se svým drsným hlasem dokáže napodobit zpěvačky jako jsou TINA TURNER, ANASTACIA, BONIE TYLOR, BONEY M, JOAN JETT apod. Prioritou této kapely jsou právě dva naprosto odlišné ženské hlasy
Jana vocals
Atraktivní, talentovaná zpěvačka, semifinalistka československé superstars 2011
Wendy jr. drums, vocals
Wendy jr. se stará ještě o světelnou techniku a vše co k tomu patří. Velmí rád také aranžuje některé skladby tak, aby tanečníci cítili rytmus co nejlépe.
vybavení
Skupina vlastní kvalitní nejmodernější nástrojové vybavení a ozvučení. Standartně používá ozvučení JBL o síle 2 x 5000W. Co se mobility týče, je skupina absolutně soběstačná.

Wendy's Band ©2011